Салон Тюльпан в Чернівцях - це штори, гардини та тюлі. Пошив штор, фото каталог гардин, тюлі на замовлення або купити. Тюльпан - лідер ринку в м. Чернівці

м. Чернівці,

вул. Нагірна, 1

показати на карті
зателефонуйте мені
Натяжні стелі

Натяжні стелі MIRROR вигідно відрізняються від інших виробників співвідношенням ціна-якість, а також різноманітністю матеріалів: лакові, матові, напівпрозорі, металік, перламутр. Також ми пропонуємо вибір плівки по виробнику - Франція та Німеччина; по фактурі - мат і сатин (про подробиці читайте нижче); та по ширині - 130 см., 150 см., 180 см. для лакових матеріалів і 130 см., 200 см. для матових матеріалів.

 

ЛАКОВИЙ МАТЕРІАЛ

 

Лакові матеріали відрізняються по виробнику - Франція та Німеччина. Французская плівка - це плівка найвищої якості. Коефіцієнт відбиття цієї плівки 95-98% (чим темніше відтінок - тим вище відсоток відбиття), тобто практично дзеркальне якість. У розділах нашого сайту "Матеріали" і "Ціни" ця плівка маркується як LAQUES DIAMANT. Ширина цих матеріалів 150 см. і 180 см. З причини високої вартості, важкодоступності і по ряду інших причин, ця плівка застосовується тільки парою найбільших виробників натяжних стель в Україні, і тільки компанія MIRROR запропонує вам найширший вибір цієї плівки.


Плівка німецького виробника (LAQUES SAPHIR) - плівка, яка має коефіцієнт відбиття 86-92%. Позитивна сторона цієї плівки - її ціна, яка в середньому на 25% нижче ціни французьких матеріалів. А так само колірна гамма німецької плівки заментно болше ніж французької.


Таким чином, звертаючись до нас, ви вільні самі обирати що для вас є визначальним - якість-люкс або економ-варіант.

 

 

МАТОВИЙ МАТЕРІАЛ


Матові матеріали так само відрізняються по виробнику. Французький матеріал має ширину 200 см. і відрізняється за фактурою - MAT LAMBRE і SATIN. SATIN - ідеально гладкий матеріал з легким блиском, MAT LAMBRE - має легку "шорстку" фактуру.


Німецький матеріал (MAT MALACHITE) має ширину 130 см. і коштує на 30% менше. Крім того, що стосується вартості, то німецька плівка в будь-якому випадку дешевше, ніж переважна більшість інших видів обробки стелі (гіпсокартон, наприклад).


На сьогоднішній день тільки компанія MIRROR володіє самим широким вибором матових матеріалів на Україні.

 

Зателефонувати Вам?

Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом!

Для замовлення дзвінка, будь ласка, заповніть форму і натисніть кнопку Замовити дзвінок

person
phone
Закрити вікно
phone
keyboard_arrow_up